NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Account Manager - umowa o pracę + prowizje + bonusy! (Praca w Ostravie - Czechy)

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Niemiecki bank inwestycyjny

Opis stanowiska:

Praca w języku Polskim !

Biuro w czeskiej Ostravie prowadzi kolejny nabór na stanowisko sprzedażowe Account Manager. Poszukujemy osób, które chcą pracować w prestiżowym biurowcu w centrum miasta, są komunikatywne, nie boją się wyzwań i chcą zarabiać duże pieniądze !

Zajmujemy się sprzedażą instrumentów finansowych ponad 20 lat i przez ten czas otworzyliśmy około 40 biur na całym świecie - współpracujemy z największymi instytucjami w branży. Jeżeli chcesz zrobić pierwszy krok do czegoś wielkiego, to miejsce jest dla Ciebie.

Wymagania:

Szukamy osób, które są:

-Komunikatywne
-Pewne siebie
-Konsekwentne

-Nastawione na osiągnięcie sukcesu i zarabianie dużych pieniędzy

-Pełne energii
-Chętne nowych wyzwań

Firma oferuje:

-Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Ostravy (świetny dojazd z autostrady)
-Pracę w dynamicznej firmie z tradycjami
-Szeroki zakres szkoleń
-Bazę klientów
-Służbowy telefon
-Własne stanowisko pracy

-Czeską umowę o pracę

Podstawa: 1-3 miesiąc 15000 CZK + wysokie prowizje i bonusy.
od 4 miesiąca 20000 CZK + wysokie prowizje i bonusy.

Czas pracy: pon - czw 8:45 - 18:00 (przerwy: 10 min, 45 min, 10 min)
piątek - 8:45 - 15:20 (przerwy: 10 min, 45 min)

-Wolne weekendy
-Fantastyczną atmosferę
-Wyjazdy i imprezy integracyjne
-Bonusy gotówkowe / rzeczowe za osiągane wyniki

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

Poszukiwane zawody Jastrzębie-Zdrój