NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACOWNIK FIZYCZNY - praca w Ostravie CZECHY

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Nicromet to polska firma działająca w branży recyclingowej, specjalizująca się w produkcji stopów odlewniczych dla odlewni aluminium w Europie.

Opis stanowiska:

W związku z intensywnym rozwojem firmy, w naszej filii w Czechach zatrudnimy osobę na stanowisku:

PRACOWNIK FIZYCZNY

Nr ref. DO/CZ/2017

Miejsce pracy: OSTRAVA (Czechy)

Do obowiązków na powyższym stanowisku należeć będzie:

  • Rozładunek i załadunek materiału zgodnie z wykazem;

  • Koordynacja ruchu na wadze (ustawienie samochodu, przygotowanie towaru do wysyłki);

  • Nadzór nad strefą magazynowania;

  • Bieżące raportowanie prac bezpośredniemu przełożonemu;

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe;
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w załadunku samochodów ciężarowych;
  • Uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków jezdniowych – warunek konieczny;
  • Uprawnienia i doświadczenie w obsłudze żurawi samojezdnych – warunek konieczny;
  • Zaangażowanie oraz sumienność;
  • Umiejętność pracy w grupie;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy pod presją czasu;
  • Prawo jazdy kat. B;

Firma oferuje:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Wdrożenie i przeszkolenie w zakładzie produkcyjnym w Polsce, w Oświęcimiu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

Poszukiwane zawody Jastrzębie-Zdrój